Kim jesteśmy?

Agencja Baltic od 2014r. zajmuje się porównaniem i sprzedażą produktów 30 największych ubezpieczycieli (m.in. PZU, ERGO Hestia, Allianz czy Proama). Naszym celem jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta i zapewnienie mu szerokiego wyboru, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie ubezpieczenia.

Świadczymy również usługi finansowe. Zdajemy sobie sprawę jak odpowiedzialne jest doradztwo w sferze finansów, dlatego naszą największą rekomendacją jest stale powiększające się grono klientów prywatnych i firm, które wielokrotnie korzystają z naszych usług. Każda z dziedzin, którą się zajmujemy wymaga unikatowych kompetencji, dzięki temu, ze skupiamy je w jednej firmie możecie Państwo liczyć na optymalną jakość usług w każdym aspekcie naszej działalności.

Nasi partnerzy biznesowi

 • Super Polisa
  Superpolisa

  Dzięki wieloletniej współpracy partnerskiej wypuszczamy na rynek wykwalifikowanych agentów oraz tworzymy agencje ubezpieczeniowe w całej Polsce.

 • PDGI
  PGDI

  Nasza agencja zapewnia kompleksową obsługę klientów w aspekcie ubezpieczeń, dzięki czemu mamy również dostęp do najlepszych specjalistów z branży leasingów, kredytów hipotecznych, firmowych oraz gotówkowych.

 • Dobra Hipoteka

  Znajdujemy dla klientów najkorzystniejsze kredyty hipoteczne na rynku. Od ponad 6 lat zaufało nam już ponad 800 klientów, współpracujemy z 14 dużymi i znanymi Polskimi bankami. Bezpłatnie dla klienta zajmujemy się procesem kredytowym od policzenia zdolności kredytowej i wyborze banku, aż do uruchomienia środków z kredytu.